Simply Massage

Simply Massage

O nas

Marka Simply Massage powstała w 2018 roku we Wrocławiu. Postawiliśmy sobie za cel realizację usług w przyjaznej, pozytywnej i kameralnej atmosferze. Pierwszy salon powstał w zaadoptowanym dla tego celu nowoczesnym lokalu mieszalnym, dając Klientom pełen profesjonalizm w kwestii komfortu, higieny, przy jednoczesnej niekrępującej i ciepłej atmosferze. Aktualnie realizujemy masaże w samym sercu miasta (ul. Ofiar Oświęcimskich) oraz jesteśmy w trakcie przygotowania do otwarcia nowej lokalizacji na wrocławskich Krzykach.

Misją Simply Massage jest skupienie na Kliencie, tak aby otrzymał usługę na jak najwyższym poziomie w rozsądnej opcji cenowej. Nie oferujemy tzw. „zabiegów brudnych” – maseczek, peelingów, masaży gorącymi kamieniami czy okładów z borowin.

Znajdziesz u nas esencję masażu. Świetnie wykonany masaż klasyczny, dynamiczny masaż sportowy – tak w formie przed- jak i po- startowej. Ponadto masaż relaksacyjny, limfatyczny oraz masaż bańką chińską.

Stawiamy nie na szeroką ofertę, lecz masaże jakie jesteśmy w stanie zrealizować na najwyższym poziomie.

Masażyści

Natasza

 

Natasza. Masażystka z niemal 20-letnim stażem. Doskonale radząca sobie zarówno w masażach klasycznych, relaksacyjnych oraz sportowych jak i chętnie zgłębiająca tajniki bardziej złożonych zabiegów. Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia, podróży i sportu. Dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w wybrane weekendy między 10:00 a 20:00. Przyjmuje w naszej lokalizacji przy ul. Ofiar Oświęcimskich (tuż przy płycie wrocławskiego Rynku).

 

 

Natalia

 

Natalia. Młoda i ambitna masażystka. Technik masażu. Zakochana w tańcu, kuglarstwie i kulturze orientu. Masaż traktuje jako misję, nie tylko pracę. Jej specjalność to masaż relaksacyjny – aromaterapeutyczny, masaż limfatyczny. Naturalnie świetnie radzi sobie w masażach klasycznych.
Natalia jest osobą niedowidzącą, o bardzo wyostrzonym zmyśle dotyku.
Przyjmuje w naszej lokalizacji na Krzykach, przy ul. Nyskiej 72. Jest dostępna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki między 9:00 a 18:00 oraz we wtorki od 17:00 do 22:00.

 

Piotr

 

Piotr. 27-letni czynny zawodowo technik masażu, jednocześnie student fizjoterapii na wrocławskiej AWF. Uwielbia rozwijać się zawodowo i poszerzać Swoje umiejętności o nowe rodzaje wykonywanych zabiegów. Mimo młodego wieku ma liczne certyfikaty zawodowe pozwalające Mu wzbogacić ofertę wykonywanych usług o terapię punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, refleksologię oraz masaż antycellulitowy bańką chińską. Prywatnie pasjonat piłki nożnej i królowej sportów motorowych – Formuły 1.
Aktualnie Piotr realizuje masaże w formie wyjazdów do Klientki/Klienta. Naturalnie ze stołem do masażu, oliwką oraz wszelkimi niezbędnymi środkami higieny.

 

Oferta

Masaż klasyczny 60 minut – 100 zł
Masaż klasyczny 90 minut – 150 zł

Masaż sportowy 60 minut – 100 zł

Masaż bańką chińską 60 minut – 100 zł

Masaż relaksacyjny 60 minut – 100 zł
Masaż relaksacyjny 90 minut – 150 zł
Masaż relaksacyjny 120 minut – 200 zł

Masaż limfatyczny 60 minut – 100 zł

Masaż lomi lomi 60 minut – 100 zł


Ponadto świadczymy masaże w formie wyjazdowej. Wówczas do kosztu masażu prosimy o doliczenie kwoty 50 PLN.

Zarezerwuj wizytę

Zapraszamy do rezerwacji wizyty w jednej z czterech wybranych form:
Telefonicznie – 788-177-555
Przez Booksy.com (już od połowy lipca)
Za pośrednictwem messengera – www.facebook.com/SimplyMassagePL/
W przypadku rezerwacji dokonanej w formie e-mailowej każdy Klient/Klientka otrzyma na miejscu drobny upominek od Simply Massage 🙂