Natasza

 

Natasza. Masażystka z niemal 20-letnim stażem. Doskonale radząca sobie zarówno w masażach klasycznych, relaksacyjnych oraz sportowych jak i chętnie zgłębiająca tajniki bardziej złożonych zabiegów. Prywatnie miłośniczka zdrowego trybu życia, podróży i sportu. Dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w wybrane weekendy między 10:00 a 20:00. Przyjmuje w naszej lokalizacji przy ul. Ofiar Oświęcimskich (tuż przy płycie wrocławskiego Rynku).

 

 

Natalia

 

Natalia. Młoda i ambitna masażystka. Technik masażu. Zakochana w tańcu, kuglarstwie i kulturze orientu. Masaż traktuje jako misję, nie tylko pracę. Jej specjalność to masaż relaksacyjny – aromaterapeutyczny, masaż limfatyczny. Naturalnie świetnie radzi sobie w masażach klasycznych.
Natalia jest osobą niedowidzącą, o bardzo wyostrzonym zmyśle dotyku.
Przyjmuje w naszej lokalizacji na Krzykach, przy ul. Nyskiej 72. Jest dostępna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki między 9:00 a 18:00 oraz we wtorki od 17:00 do 22:00.

 

Piotr

 

Piotr. 27-letni czynny zawodowo technik masażu, jednocześnie student fizjoterapii na wrocławskiej AWF. Uwielbia rozwijać się zawodowo i poszerzać Swoje umiejętności o nowe rodzaje wykonywanych zabiegów. Mimo młodego wieku ma liczne certyfikaty zawodowe pozwalające Mu wzbogacić ofertę wykonywanych usług o terapię punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, refleksologię oraz masaż antycellulitowy bańką chińską. Prywatnie pasjonat piłki nożnej i królowej sportów motorowych – Formuły 1.
Aktualnie Piotr realizuje masaże w formie wyjazdów do Klientki/Klienta. Naturalnie ze stołem do masażu, oliwką oraz wszelkimi niezbędnymi środkami higieny.